x Bezpieczny Hotel - przestrzegamy zasad ochrony przed zakażeniem COVID-19.

Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy komuś podarować nie są rzeczy materialne, lecz czas z nim spędzony, wspólny wyjazd w góry, popołudniowa kawa czy wyjście do kina. To właśnie takie doświadczenia dają szczęście. Jeśli więc chcemy obdarować kogoś, na kim nam zależy, kogo kochamy, warto podarować spokój, ciszę i relaks w Karkonoszach.

Wczasy dla żony mogą być prezentem na dzień kobiet, na urodziny lub tak po prostu miłą niespodzianką bez okazji. Należy wybrać takie miejsce, gdzie wybranka naszego serca będzie czuła się znakomicie. U stóp Karkonoszyw Karpaczu znajduje się urokliwy Pensjonat Karkonoski***SPA. W swojej ofercie posiada całe bogactwo pakietów, które mogą być idealne dla żony właśnie. Pakiet Upominkowy sprawdzi się bardzo dobrze, gdyż eleganckie zaproszenie na pobyt zostanie wysłane osobie obdarowanej. W pensjonacie czekać będzie powitalny bukiet kwiatów oraz butelka szampana. Ten prosty gest sprawi, że każda żona poczuje się doceniona i kochana.

Taki weekendowy, samotny wyjazd to również okazja, by na chwilę się zatrzymać i poświęcić sobie samej trochę czasu. Obsługa pensjonatu zadba o każdy detal, gdyż tutaj gość traktowany jest wyjątkowo. Przepyszne śniadania i obiadokolacje, SPA z jacuzzi, sauną oraz tężnią solankową, a także dodatkowe zabiegi kosmetyczne sprawią, że nasza ukochana osoba wróci wypoczęta i pełna nowych sił. Aby w pełni wykorzystać wczasy, by poznać dobrze okolice, warto tak zaplanować weekendy, alby spojrzeć na świat z perspektywy Śnieżki lub zachwycić się urokiem Świątyni Wang. Czeka też na nas wiele górskich szlaków i strumieni. Karpacz to dobre miejsce na samotne wyprawy po górach czy spacer po lesie. Zdrowe górskie powietrze doda nam energii i sprawi, że będziemy wdzięczni za taki upominek. A po powrocie do pensjonatu, w zaciszu przytulnego pokoju można poczytać ulubioną książkę.

Każda kobieta marzy o takim weekendzie. O czasie gdy jest sama ze sobą i nie musi się martwić, co dziś ugotować na obiad i czy dzieci odrobiły lekcje. Czy zdąży do pracy i czy ciasto, które upiekła smakuje rodzinie. To ma być jej czas, w pełni zasłużony. Prezent, który ma uszczęśliwić i dać siłę do dalszej walki z codziennością. Wczasy dla żony powinny być rytuałem, corocznym stałym punktem w rozkładzie zapracowanej kobiety. Czasem ważnym i niezwykle potrzebnym.

Dobiega końca cudownym weekend w malowniczym Karpaczu. Żona wraca piękniejsza i radośniejsza. Podarować komuś wczasy to najlepszy prezent, jaki można sobie wymarzyć. Bo nie ma nic piękniejszego jak kochać i być kochanym oraz dawać szczęście tym, na których najbardziej nam w życiu zależy…

Booking
The Packages show all
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/netfactory/domains/karkonoski.com/public_html/wp-content/themes/roots/templates/sidebar-pakiety.php on line 56

Цена включает в себя

  • śniadanie (opcja BB)
  • śniadanie + obiadokolacja (opcja HB)
  • kawa, herbata, zimne napoje
  • internet Wi-Fi - 50Mbps - najszybszy w Karpaczu!
  • SPA: jacuzzi, sauny, tężnia
  • Bilard
  • dozorowany parking
  • opłata klimatyczna