Każde polskie święto państwowe jest dniem wolnym od pracy, a co za tym idzie – dniem wypoczynku, czasu dla rodziny i znajomych. Wszystkie duże sklepy i centra handlowe są zamknięte, a główne place miast zapełnione przez tłum oglądający defilady i przemówienia. Listopadowe święto jest taką przerwą od codzienności i przedsmakiem wolnych chwil, które będą już w grudniu. I chociaż ten miesiąc zazwyczaj jest zimny, deszczowy i ponury warto spędzić go aktywnie. Biorąc sobie dzień lub kilka dni wolnego możemy mieć przedłużony weekend. Gdzie więc się wybrać w listopadzie?

Późna jesień w górach bywa piękna. Choć na drzewach nie ma już liści, poranki są bardzo zimne, czasem z przymrozkami, to krajobraz jest wyjątkowy. Zdarza się, że listopad zaskakuje nas słońcem i chociaż nie ogrzewa nas ono tak, jak latem – jest przyjemne. Spacer w otoczeniu takiej aury jest niezwykle relaksujący. Wybierając się w Karkonosze późną jesienią należy znaleźć miejsce, gdzie na wypadek padającego deszczu spędzimy miło czas. Pensjonat Karkonoski***SPA jest wymarzonym miejscem na jesienne, chłodne wieczory. Jego ciepłe wnętrza dają poczucie bezpieczeństwa i serdeczności, którą widać na każdym kroku. Na listopadowy pobyt idealnie sprawdzi spraw się pakiet Jesień z BIO-weekendami, który obowiązuje od września do 11 listopada włącznie. Górski klimat Karkonoszy w połączeniu z zabiegami i relaksem w jacuzzi będzie też wypoczynkiem dla ciała i duszy. Podczas takiego pobytu, w weekend serwowane są potrawy pochodzące z produktów oraz upraw ekologicznych. Zresztą po listopadowym spacerze trzeba zadbać o to, co się zje. A w SŁODKI CZWARTEK czekają na nas domowe ciasta. Pycha! Dlatego nawet gdy listopad będzie prawdziwym listopadem – zimnym, mokrym, szarym i ponurym to obsługa pensjonatu zadba o wszelkie atrakcje. SPA, a w nim jacuzzi, sauna oraz tężnia solankowa, zabiegi kosmetyczne, wyjście do pobliskiego Aquaparku „Tropikana”, bilard oraz zabytki Karpacza – czas będzie na pewno wypełniony po brzegi. Dzień Niepodległości można również spędzić wybierając pakiety: 3-dniowa Odnowa, Pakiet Upominkowy czy Weekend we Dwoje. Wówczas możemy mieć pewność, że będzie to dobrze spędzony czas i cudowny wypoczynek.

Rok powoli się kończy. To ostatnie święto przed najważniejszym w roku – Bożym Narodzeniem. Ostatnie, by odetchnąć przed przygotowaniami do Wigilii, przed kupowaniem prezentów i przed porządkami. A co gdyby tak święta spędzić w górach? Przyjechać tak jak na Dzień Niepodległości, spontanicznie, z całą rodziną? Deszczowe dni listopada od teraz nie będą się kojarzyć z szarym, krótkim dniem. Ten wypełniony po brzegi czas w Pensjonacie Karkonoski***SPA uświadomił nam, że wyjazdy późną jesienią mogą zachwycić każdego…

W cenie pobytu

  • śniadanie (opcja BB)
  • śniadanie + obiadokolacja (opcja HB)
  • kawa, herbata, zimne napoje
  • internet Wi-Fi - 50Mbps - najszybszy w Karpaczu!
  • SPA: jacuzzi, sauny, tężnia
  • Bilard
  • dozorowany parking
  • opłata klimatyczna