x Bezpieczny Hotel - przestrzegamy zasad ochrony przed zakażeniem COVID-19.

Obiadokolacje

Dla naszych Gości mamy w pensjonacie lokal gdzie we wspaniałym górskim klimacie można odpocząć po powrocie z górskich wędrówek, czy ze stoku narciarskiego.
Słyniemy z przepysznej domowej kuchni, gdzie nawet najbardziej wykwintny smakosz znajdzie coś dla siebie. Obiadokolację serwujemy od godziny 1600 do 1800.
W sezonie letnim i zimowym obiadokolację podajemy w formie bufetu, gdzie można znaleźć zupę, minimum trzy różne ciepłe dania a w tym dania mięsne jak i wegetariańskie, dodatki typu ziemniaki, ryż, makarony oraz różnorodność surówek. W pozostałym okresie mają Państwo obiadokolację serwowaną do stolika, gdzie proponujemy zupę i dwa dania do wyboru.
19
Od początku września 2013, aby wypoczywało się Państwu zdrowiej, rozpoczynamy BIO – WEEKENDY. Większość potraw, które serwujemy w naszej kuchni pochodzi z produkcji oraz upraw ekologicznych.
Na bufecie podczas obiadokolacji mogą Państwo skosztować gotowanych warzyw i mięs, zdrowo przyrządzanych ryb, jak również bogatych w witaminy sałatek.
Bio- weekendy w Karkonoski SPA pozwolą Państwu utwierdzić się w przekonaniu, że robią Państwo dla siebie coś zdrowego i zgodnego z naturą.
Po obiadokolacji zapraszamy na wyśmienitą kawę i domowe ciasto. Natomiast wieczorami polecamy regionalne piwo oraz szeroką gamę drinków.
Jesteśmy przekonani, że serwowane dania obiadowe zachwycą nawet bardzo wymagających smakoszy, a miła obsługa sprawi, że poczują się Państwo jak w domu.
Natomiast BIO – WEEKEND pozwolą Państwu utwierdzić się w przekonaniu, że robią Państwo dla siebie coś zdrowego i zgodnego z naturą.
Dodatkowo dla grup organizujemy szkolenia, spotkania integracyjne, wieczorki przy muzyce, grille.

 

W cenie pobytu

  • śniadanie (opcja BB)
  • śniadanie + obiadokolacja (opcja HB)
  • kawa, herbata, zimne napoje
  • internet Wi-Fi - 50Mbps - najszybszy w Karpaczu!
  • SPA: jacuzzi, sauny, tężnia
  • Bilard
  • dozorowany parking
  • opłata klimatyczna